Golf and Yacht 2015

Golf and Yacht 2015 je II. ročník dvoudenního sportovního klání pro firmy, které se odehraje na souši i na vodě. Nejprve se hráči utkají v golfu (Golf Park Slapy), který vygraduje slavnostním vyhlášením vítěze na nedaleké Farmě Michael a kulturním večerním programem. Následující den se hráči i jejich doprovod zúčastní závodu plachetnic na Slapské přehradě pod vedením zkušených kapitánů. Na golfu i na palubě bude servírován povolený doping v podobě dobrého vína a gurmánských specialit. Připraven je také záživný program pro nehrající hosty.

Termín:

  • Pátek 5.6. Golfový turnaj – Golf Park Slapy a farma Michael
  • Sobota 6.6. Závod plachetnic – Hotel Atlantida Slapská přehrada

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.