Golf Maraton 2015

Golf Maraton 2015 je součástí série otevřených golfových turnajů Golf Channel Open Tour, které produkční agentura THEMA TRADE připravila ve spolupráci s Leo Expressem. Na Golf Maraton do Beskyd se golfisté společně vypravují vlakem, kde jim partner poskytne uzavřené prostory business class, rautové pohoštění či exkurzi do kabiny ke strojvůdci. Hosté Golf Maratonu se každý rok také setkávají na společném večerním posezení. Po odehrání celého dvoudenního turnaje budou vyhlášeni vítězové.

Termíny:

  • Pátek 14.8. Prosper Golf Resort Čeladná – The New Course
  • Sobota 15.8. Golf & Ski Resort Ostravice

 

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.