Golf Maraton 2016

Golf Maraton 2016 je součástí série otevřených golfových turnajů Pilsner Urquell Golf Open Tour, které produkční agentura THEMA TRADE připravila ve spolupráci s Českými drahami.

Na Golf Maraton do Beskyd se golfisté společně vypravují vlakem, kde jim partner poskytne uzavřené prostory v SC Pendolino, včetně pohoštění. Hosté Golf Maratonu se každý rok také setkávají na společném večerním posezení v hotelu Miura, přímo na resortu.

Termíny:

  • Pátek 12. 8. Prosper Golf Resort Čeladná – The New Course
  • Sobota 13. 8. Prosper Golf Resort Čeladná – The Old Course

Fotogalerii z loňského ročníku nalezne ZDE

V případě zájmu o firemní partnerství nás prosím kontaktujte ZDE

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.