Méďa a Růča cup for Radek Dvořák 2016

Méďa a Růča cup for Radek Dvořák 2016

V pondělí 1.6.2016 se v resortu Albatross odehrál 3.ročník turnaje, který zahájil Petr Nedvěd, v druhém ročníku na ni navázal Martin Ručinský a letošní ročník věnovali jejich bývalému spoluhráči Radku Dvořákovi. Turnaj se hrál systémem texas scramble tedy turnaj dvojic. Pro účastníky akce kteří nehrají golf byl na Císařké Louce připraven turnaj v beach volejbalu. Na Císařské louce proběhlo i vyhlášení, následná párty s rautem a do noci hrál DJ.

Zajistili jsme:

  • golfový turnaj na Albatross Golf resort
  • volejbalový turnaj na Císařské Louce
  • kompletní catering
  • hostesky
  • security servis

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.