World Corporate Golf Challenge 2016

Zveme Vás na druhý ročník turnaje poháru dvoučlenných firemních dvojic. Vítězná dvojice se zúčastní světového finále v Portugalsku, hřiště CASCAIS, v termínu 21. června – 26. června 2016, kde je hostem pořadatele. Jedná se český turnaj firem se sídlem v ČR nebo zahraničních společností, které mají v České republice pobočku. Turnaj je organizován pod licencí mezinárodního turnaje WORLD CORPORATE GOLF CHALLENGE.

Majitel licence ČR: LOYAL CORPORATION LIMITED

Termín:
1. 6. 2016 Středa Albatross Golf Resort

Fotogalerie ročníku 2015:

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.