Golfové akce r. 2018

Pro rok 2018 Vás zveme opět na sérii otevřených turnajů na TOP hřištích po celé ČR, ale i SK! Čekat na Vás bude 10 turnajů - samostatných, ale s atraktivní hlavní cenou pro vítěze tour! Započítává se 6 nejlepších výsledků! Máme připraven zajímavý, ale nerušivý doprovodný program od partnerů tour – ochutnávky delikates, foto z turnajů, prezentace vozů,...


Turnaj Petra Nedvěda a Martina Ručinského věnovaný jejich kamarádovi a spoluhráči Patriku Eliášovi Patrik Eliáš – Rodák z...


THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.