Golfové akce r. 2019

Pro rok 2019 Vás zveme opět na sérii otevřených turnajů na TOP hřištích po celé ČR, ale i...

V roce 2019 Vám opět nabízíme velmi oblíbenou sérii otevřených turnajů Golf Centrum Open tour 2019. V této sérii najdete 10 turnajů konaných na nejlepších hřištích v České republice. Stálicí letošní sezóny už se stal i výjezd na Slovensko. 
Více najdete na vlastní webové stránce tour – ZDE.

Znovu jsme hrdým promotérem turnaje Méďa & Růča cup, který hokejisté věnují svému kamarádovi a bývalému spoluhráči – Patrikovi Eliášovi. 
Více se dozvíte ZDE. 
Fotogalerii z loňského ročníku najdete ZDE. 

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.