Honba za zájezdem do Dubaie pokračuje

23.7. 2018

publikovalGolf Centrum Open Tour 2018 stále nemá svého vítěze, stejně tak zájezd do luxusního hotelu v Dubaii pro dvě osoby a další hodnotné ceny od partnerů tour.

Tento pátek, 27.7.2018, se účastníci Golf Centrum Open Tour 2018 opět setkají a utkají o hodnotné ceny, tentokrát na mistrovském hřišti Radecký v Golf Resortu Konopiště.

Samozřejmě se mohou zapojit i noví zájemci o zájezd a jiné, hodnotné ceny.

Těšíme se na všechny golfisty.

Váš Tým Thema Trade s.r.o.

Více o turnaji ZDE

gcot_facebook

 

 

Comments are closed.

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.