Méďa & Růča cup 2018 for Patrik Eliáš

M&R_2018

Turnaj Petra Nedvěda a Martina Ručinského věnovaný jejich kamarádovi a spoluhráči Patriku Eliášovi

Patrik Eliáš – Rodák z Třebíče je se 408 góly, 617 asistencemi, 1 025 body, 113 přesilovkovými trefami a se 125 body v play-off rekordmanem New Jersey Devils. Pokud má někdo z českých krajanů vedle Dominika Haška a Jaromíra Jágra šanci dostat se do hokejové Síně slávy v Torontu, je to právě on. Z českých hráčů je druhým nejproduktivnějším v historii NHL. Je jediným českým hráčem, který byl během své dlouholeté kariéry v NHL hráčem pouze jednoho týmu – New Jersey Devils. Se svým klubem získal dvakrát Stanley Cup z celkem čtyř účastí ve finále. „Přišel jsem sem před 22 lety hrát hokej – tedy dělat to, co miluju od mládí. Dostalo se mi cti nastupovat se skvělými spoluhráči, zažít týmový duch Devils a přivést do města dvakrát Stanley Cup.“

Proč se stát partnerem?
Budete mít jedinečnou možnost potkat se neformálně s legendami i nadějemi českého hokeje a jejich příznivci – i příznivkyněmi.

Datum konání: 16.7.2018

Místo konání: Albatross Golf Resort, Vysoký Újezd

Pořadatelé turnaje D.P.M. a.s. a THEMA TRADE s.r.o.

 

 

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.