O firmě

Agentura THEMA TRADE s.r.o. působí na trhu již od roku 2005 a její vznik byl inspirován především společným rodinným nadšením do golfu. O rodinnou image se zasloužila také pro pořádání golfové tour pro rodiče s dětmi pod jménem světového proslulého konceptu Tiger Cub. V současnosti se THEMA TRADE s.r.o. zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

V roce 2011 se po boku agentury otevřel stylový obchod s golfovým vybavením, Golf Centrum. Obchod se z Černošic v dubnu 2014 přestěhoval do Prahy na Driving Range na Císařské louce a dále také expandoval do Erpetu na Praze 5, kde nás najdete dodnes. V letní sezóně pak také v Golf Clubu Praha, Motol.

Těšíme se na Váši návštěvu i akce!

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.