Pálení čarodejnic na Cindě

24.4. 2015

publikovaldovolujeme si Vás pozvat na „Tradiční pálení čarodějnic na Cindě“, které se koná 30.4. od 15:00 v restauraci Cinda na Císařské louce v Praze 

Vítáme samozřejmě i Vaše děti, pro které je připravena sportovně umělecká soutěž „Vyrob si svou čarodějnici“ či lukostřelba a i další sportovní aktivity. V 17:30 se můžete těšit na tradiční obřad – upálení čarodějnice – a poté bude následovat opékání špekáčků, které Vám zajistí restaurace Cinda.

A5.indd Virtuální kancelář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.