Slavnostní otevření Vědeckotechnického parku UVR_II.etapa

Velkolepý ohňostroj se rozzářil 10. března v Mníšku pod Brdy. S vystoupením dámského smyčcového tria Inflagranti byl vyvrcholením slavnostního otevření druhé části Vědeckotechnického parku. Během jedenácti měsíců PKS stavby přeměnily tři nevyužívané objekty areálu ÚVR Mníšek pod Brdy a.s. na vědeckotechnický park II. Ten se tak díky druhé etapě rekonstrukcí přidal k dalším nově sloužícím moderním objektům téměř desetihektarového areálu, soustředícího se na podnikatelské subjekty, organizace vědy a výzkumu a nové začínající firmy.

UVR-open-03.2016-photo-Zdenek Sluka-32 UVR-open-03.2016-photo-Zdenek Sluka-35 UVR-open-03.2016-photo-Zdenek Sluka-7 UVR-open-03.2016-photo-Zdenek Sluka-16 UVR-open-03.2016-photo-Zdenek Sluka-17 UVR-open-03.2016-photo-Zdenek Sluka-20

 

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.