Driving Range Cinda

Driving range na Císařské louce, neboli na Cindě, byl vybudován záměrně. Jeho posláním je totiž navrátit zapomenutou tradici na ostrov, na kterém došlo v roce 1897 k důležitému historickému milníku v golfu, k prvnímu odpalu na území České republiky. Driving range nejen obnovuje golfovou tradici na ostrově, ale také nabízí velice kvalitní tréninkové zázemí. Těšit se například můžete na dvoupatrové kryté odpaliště, putting green, travnaté odpaliště, chipping green, bunker a také na golfové míče Pinaccle. http://www.thematrade.cz/sluzby/driving-range-cinda/ http://www.thematrade.cz/sluzby/driving-range-cinda/ http://www.thematrade.cz/sluzby/driving-range-cinda/Náš obchod Golf Centrum je součástí zázemí a funguje zároveň i jako recepce driving range či poskytovatel golfové akademie.

Ostrov také nabízí mnoho vyžití, jak sportovního, tak i gurmánského.

Více informací se dozvíte na www.cinda-drivingrange.cz. nebo na www.fun-island.cz.

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.