Tiger Cub Golf Camp 2015

THEMA TRADE s.r.o. také organizuje v rámci golfové tour dětské letní tábory, pobytové i příměstské v Praze, které zabaví vaše děti o letních prázdninách smysluplně a zábavně. Tygříci se na soustředění spřátelí s  golfem, zlepší své dovednosti ve hře pod vedením zkušených trenérů a zároveň zažijí i tradiční táborové aktivity. Golfové soustředění jako obvykle končí závěrečným turnajem a na rozdíl od skutečných tygřích mláďat v dravé přírodě, my ty naše třídíme ve hře podle výkonnostních kategorií.

Termíny:

Pobytový tábor

  • 5. – 11. července Darovanský dvůr

Příměstský tábor

  • Císařská louka Praha 5 (termín bude upřesněn)
Více informací

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.