Večírek pro Golf Channel

V loňském roce jsme organizovali večírek pro našeho klíčového partnera Golf Channel TV, který jsme uskutečnili na počest ukončené golfové sezony a s ní i naší Open Tour 2013. Zajistili jsme veškeré produkční záležitosti spojené s projektem. http://www.thematrade.cz/vecirek-golf-channel/ http://www.thematrade.cz/vecirek-golf-channel/ http://www.thematrade.cz/vecirek-golf-channel/Večírku se zúčastnili i významní osobnosti českého showbusinessu – Dáda Patrasová, Pavel Poulíček či Felix Slováček, vítězové Open Tour 2013 a zástupci společnosti PURUM s.r.o.. Hosté se příjemně bavili u sklenky výtečného vína či šampaňského. Mimo jiné ochutnali i gurmánské speciality a navíc měli jedinečnou příležitost vidět prezentaci nového golfového vybavení od zástupce společnosti Titleist.

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.