Vystoupení Dády Patrasové

THEMA TRADE s.r.o. letos pořádá ve spolupráci se společností PURUM celou řadu vystoupení Dády Patrasové, oblíbené hudební tváře především u dětského publika. Některé akce poctí svou účastí i Felix Slováček, významný český saxofonista a dirigent. Termíny budeme průběžně aktualizovat na našich webových stránkách.

Termíny:

  • 26.4. 2014 Den Země v Uherském Hradišti
  • 19.7. 2014 Skalecká Pouť v Mníšku pod Brdy

THEMA TRADE s.r.o. se zabývá nejen kompletní produkcí golfových akcí a jejich propagací, ale také organizováním společenských, kulturních a sportovních akcí na klíč.

Nabízíme kvalitní a cenově přijatelný potisk golfových míčků a menších kancelářských potřeb. Zpravidla se tisknou firemní loga, nicméně záleží především na souladu vaší fantazie s našimi možnostmi.

Golf Centrum Císařská louka vám nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro.

Golf Centrum na Císařské louce je nově otevřený moderní golfový obchod. I přes jeho moderní zařízení a špičkové vybavení zůstává stále tradiční v jedné podstatné věci, a to ve vztazích.